10 listopada – Spektakl „Alicja w krainie czarów” godz. 11:00

Do naszego przedszkola ponownie zawita Teatr „Blaszany Bębenek” ze spektaklem „Alicja w krainie czarów”. To nowy spektakl o przygodach Alicji dopasowany do wieku przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego, w którym widzowie biorą czynny udział w zabawach oraz mogą usłyszeć utwory zaśpiewane przez aktorów na żywo. Opowiada o przygodach Alicji, która podążając za białym królikiem trafia do fantastycznej krainy, w której spotyka się z nielogicznymi zagadkami. Na swej drodze spotyka niesamowite postaci, takie jak: Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Kot Dziwak i Królowa Kier. W spektaklu zastosowano zmieniające się kurtyny, trzy piosenki zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi. Spektakl rozwija wyobraźnię oraz uczy niesienia pomocy innym.