Dla rodzica

WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

W naszym przedszkolu bardzo zależy nam na dobrej współpracy z Rodzicami. Nikt tak jak Państwo nie zna waszych dzieci, dlatego zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami i pomysłami. Państwa i naszym celem jest przede wszystkim ich dobro i bezpieczeństwo. Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji – telefonicznie, mailowo, podczas zebrań z rodzicami oraz spotkań indywidualnych z wychowawcą lub dyrektorem przedszkola.

• Rodzice mogą uczestniczyć w zabawach przedszkolnych, wycieczkach i zajęciach dodatkowych, zawsze kiedy wyrażają taką chęć.
  • Podczas zebrań z rodzicami rzetelnie omawiamy zrealizowane i zamierzone cele dotyczące edukacji naszych przedszkolaków.
  • Wszelkie bieżące informacje znajdziecie Państwo na stronie startowej przedszkola, na tablicy ogłoszeń w szatni oraz na naszym facebooku.

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )