Kącik rodzica

WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

W naszym przedszkolu bardzo zależy nam na dobrej współpracy z Rodzicami. Nikt tak jak Państwo nie zna waszych dzieci, dlatego zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami i pomysłami. Państwa i naszym celem jest przede wszystkim ich dobro i bezpieczeństwo. Dlatego jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji – telefonicznie, mailowo, a w razie potrzeby istnieje możliwość umówienia się na spotkanie indywidualnie z wychowawcą lub dyrektorem w dowolnym terminie.

• Rodzice mogą uczestniczyć w zabawach przedszkolnych, wycieczkach i zajęciach dodatkowych, zawsze kiedy wyrażają taką chęć.
  • Podczas zebrań z rodzicami rzetelnie omawiamy zrealizowane i zamierzone cele dotyczące edukacji naszych przedszkolaków.
  • Wszelkie bieżące informacje znajdziecie Państwo na stronie startowej przedszkola, na tablicy ogłoszeń w szatni oraz na naszym facebooku.

TEATR RODZICÓW

Od kilku lat wspólnie z Rodzicami organizujemy przedstawienia dla dzieci z okazji Dnia Dziecka oraz Jasełka, w których aktorami są właśnie mamusie i tatusiowie naszych przedszkolaków. Pomimo lekkiej tremy na początku, co roku próby, jak i występ okazują się świetna zabawą, a reakcje i śmiech dzieci, kiedy widzą swojego rodzica na scenie są bezcenne 🙂

_DSF7220 DSCF5668